Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Details

Submitted on
June 1, 2012
Image Size
4.9 MB
Resolution
2250×1500
Link
Thumb
Embed

Stats

Views
3,661 (1 today)
Favourites
67 (who?)
Comments
25
Downloads
195
×
Witchdoctor Diablo III by Kaitishi Witchdoctor Diablo III by Kaitishi
Witchdoctor from Diablo III (concept art). In Poland there is competiton about cosplay from Diablo III and I want to show them my costume. We will see results( maybe I will win something*^*). So much fun wearing this costume again *^* I'm really love this design. Now I'm preapering demon hunter.... yes I'm big blizztard :D
Add a Comment:
 
:iconbleazy02:
bleazy02 Featured By Owner Jun 4, 2014
Bleazy Approves of this.
Reply
:iconnekoclarish:
NekoCLaRish Featured By Owner Mar 4, 2013  Hobbyist General Artist
Awesome!! *^* Clarish loves it!!
Reply
:iconkaitishi:
Kaitishi Featured By Owner Mar 5, 2013
Thank you so much :*
Reply
:iconlizardmime:
LizardMime Featured By Owner Jul 31, 2012
Whatever other costume you would wear, Demon hunter or not, This will win them all. Its downright Sexy!
Reply
:iconklerych:
Klerych Featured By Owner Jun 3, 2012  Hobbyist General Artist
@_@ Voodoo od którego wcale bym nie trzymał się z dala*.. Dzikie i seksowne, podoba mi się! Niby skąpe ciuszki, ale wydaje mi się, że trochę czasu nad tym spędziłaś, nie? Choć, jeśli wybaczysz mi odrobinę szczerości uważam, że powinnaś trochę przepaskę biodrową i 'top' ubrudzić, bo wydają się nieco zbyt czyste jak na poziom ich wystrzępienia. I maska jest świetna. <3 Sam D3 przechodziłem właśnie WD i mam do tych klimatów sentyment. :)

Pozwolisz też, że pozbieram parę favów z Twojej galerii? ^^


*- "Stay away from the voodoo!" cytat trolla z WarCrafta
Reply
:iconkaitishi:
Kaitishi Featured By Owner Jun 3, 2012
Hmm ten strój był robiony w sumie w tydzień :D a teraz poprawiany na konkurs CD-Action( trza było rogi skleić i poprawić parę spraw ;__;). W sumie masz racje, ale ja nie potrafię brudzić ubrań, bo później wyglądają zbyt brudno :D ale dzięki za szczerość,następnym razem się wytarzam po ziemi :) Dziękuję *^* za miłe słowa, maska była najtrudniejsza do zrobienia no może na równym poziomie jak pan czaszką :D I prawidłowo, że WD oni są najlepsi:) i mają super tier'y *^*

Dziękuję :) Możesz,aczkolwiek te stroje mają niestety dużo wad :D ale będę się poprawiać, obiecuję.I strasznie się cieszę, że Ci się podoba:D Niedługo leci na ogień Demon Hunter *^*
Reply
:iconklerych:
Klerych Featured By Owner Jun 3, 2012  Hobbyist General Artist
Z odpowiednio ciasnymi portkami? ;x Wrzucę Cię więc na swoją listę watchów, żeby nie przegapić. ^^ A jak poszło z CD-A?
Reply
:iconkaitishi:
Kaitishi Featured By Owner Jun 3, 2012
Jasne :D jeśli chodzi o demon huntera to są lateksowe ;____; Hahaha dzięki,ale mogłam do Ciebie napisać jak coś, mogę nawet Ci wysłać jakieś zdjęcia z robienia stroju,żebyś się nastawił na krytykę :D Zobaczymy jak wyjdzie... Na razie nie wiem,głosowanie się zaczyna jutro ^^(choć już zostałam posądzona o plagiat,także niezły początek) Może mam jakieś szansę :D Także możesz pożyczyć mi powodzenia :)
Reply
:iconklerych:
Klerych Featured By Owner Jun 4, 2012  Hobbyist General Artist
Toteż życzę. Powodzenia. ,) A jak to będzie z tym głosowaniem? Kto będzie głosował? Jak użytkownicy, to mogę się przyczynić do Twojej wygranej. :D Jakbyś miała jakieś zdjęcia z progressu DH, to z chęcią zobaczę i wyrażę ewentualną opinię(albo będę po prostu miły, jeśli tak wolisz xD).

Swoją drogą to jesteś okrutna. Dla ewentualnych rywali w konkursie CD-A znaczy się. Fajna laska w skąpych tribalciuszkach/lateksowych portkach, przy tej jakości wykonania kostiumu.. myślisz, że ktoś by Cię mógł przebić? x)
Reply
:iconkaitishi:
Kaitishi Featured By Owner Jun 4, 2012
Uważam, że mają szansę mnie przebić :D Ja naprwdę bardzo chiciałabym zająć 2 i 3 miejsce,choć nie wiem czy to możliwe :)Tak użytkownicy :D [link] - jak chcesz głosuj :) Bardzo mi byłoby miło gdybyś zagłosował *^* Może większe szansę by były :D Okej dziś byłam po skórę i po rzeczy na naremienniki,więc niedługo progress będzie( zwłaszcza,że to na lipiec ma być ^^')
Reply
Add a Comment: